|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Біла люстра із поворотними гілочками на 12 плафонів K 21/12 WT+CL new V3588
Артикул
V3588
В наявності
4 973 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 12 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
115 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
115 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 60 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | латунь |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Сучасна модель стельової плафонної люстри доступна у комплектації на 9 (діаметр 98 см) та 12 (діаметр 115 см) плафонів у білому металевому корпусі із латунною фурнітурою. Перевагою цієї моделі є поворотні ріжки (гілочки з плафонами), що дозволяє модифікувати люстру під потреби приміщення.

Кур'єром по Києву