|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Біле видовжене бра із латунною фурнітурою 57 см C 27/570 WT+AB V5015
Артикул
V5015
В наявності
1 885 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 8 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
7.5 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
57 см |
| Відступ від стіни | 12,5 см |
| Розмір стельової основи | 6 см |
| Розмір монтажної планки | 5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Колір фурнітури | латунь |
Опис
Це сучасне бра вирізняється елегантним та мінімалістичним дизайном, який вдало поєднує в собі функціональність і стиль. Світильник має довгий металевий корпус білого кольору. В центральній частині розташована стінова основа з латуні (6 см), яка створює ефектний контраст із корпусом та підкреслює загальний стиль світильника. Розміри бра: відступ від стіни — 12,5 см, довжина — 57 см, ширина — 7,5 см. Завдяки таким компактним габаритам, цей світильник не лише стане функціональним елементом, а й додасть витонченості до будь-якого простору. Світильник має три кольорові режими освітлення, що дозволяє обрати оптимальний варіант для конкретної ситуації: м’яке тепле світло для затишної атмосфери, нейтральне — для повсякденного використання та яскраве холодне — для акцентного підсвічування. З потужністю 8 Вт бра надає достатньо світла, щоб використовувати його для підсвічування дзеркал, картин або інших декоративних елементів.

Кур'єром по Києву