|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Білосніжна стельова люстра 51795/6 CH+WT+WT V4118
Артикул
V4118
В наявності
2 645 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
58 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
58 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
23 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Коло |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Білосніжна стельова люстра на 6 ламп з напівпрозорими матовими плафонами та фурнітурою кольору хром

Кур'єром по Києву