|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Білосніжна стельова люстра на 8 плафонів 51795/8 CH+WT+WT V5236
Артикул
V5236
В наявності
3 485 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Коло |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Білосніжна стельова люстра з напівпрозорими матовими плафонами у білому металевому корпусі із фурнітурою кольору хром. Ця модель люстри представлена у двох комплектаціях: на 6 плафонів, діаметр - 58 см на 8 плафонів, діаметр - 70 см

Кур'єром по Києву