|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра настінне Bamboo D22 L80 5xG9 V2581
Артикул
V2581
В наявності
3 472 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 5 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Сатин |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
22 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Відступ від стіни | 4 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Кількість в коробці (шт) | 5 |
| Вага (кг) | 4.6 |
| Розмір упаковки | 81х35х35 см |

Кур'єром по Києву