|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра ЛЕД Gaudi L25 7W 4000К V680
Артикул
V680
Немає в наявності
2 995 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 7 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал + пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Відступ від стіни | 21 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 35х27х17 см |
Опис
Бра дизайнерське в корпусі метал чорного кольору










Кур'єром по Києву