|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра ЛЕД Geko L60 13W 4000К V905
Артикул
V905
В наявності
1 915 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 13 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
13 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
Опис
Сучасний настінний світлодіодний чорний світильник у металевому корпусі довжиною 60 см. Ширина 13 см, відступ від стіни - 16 см. Світильник має вбудовані світлодіоди з нейтральним денним світлом.


Кур'єром по Києву