|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра ЛЕД Lula L80 4000К V844
Артикул
V844
Немає в наявності
2 074 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 9 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Розмір стельової основи | 17х6 см |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Тип | B |
Опис
Настінний чорний світильник С у 3-х розмірах довжини: 60, 80, 100 см. Ширина 15 см. Однією з переваг цього світильника є можливість кріплення як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Світильник має нейтральне денне світло.







Кур'єром по Києву