|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра ЛЕД Micaela L50 9W 4000К V799
Артикул
V799
Немає в наявності
2 445 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 9 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
14 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Відступ від стіни | 11 см |
| Розмір стельової основи | 11х8 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Настінний дизайнерський світильник у металевому корпусі кольору латунь.


Кур'єром по Києву