|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра ЛЕД Oki L90 15W 4000К V3932
Артикул
V3932
Немає в наявності
3 595 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 15 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Розмір плафона | 6 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 55х37х13 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Мінімалістичний світлодіодний світильник на 6 плафонів в корпусі метал білого, чорного або золотого кольору Ріжок з плафоном має рухливий механізм, що може повертатись на 360 ; Вбудовані світлодіоди колірним режимом 4000




Кур'єром по Києву