|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра LED у формі пелюстки кольору coffee 2325/1 CF V1944
Артикул
V1944
В наявності
675 грн
768 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 13 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Coffee |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
24 см |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 23x23x12 см |
Опис
LED бра у формі пелюстки кольору coffee з металевим вимикачем




Кур'єром по Києву