|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра настінне Riman L30 V158
Артикул
V158
Немає в наявності
1 825 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Матеріал корпусу | Метал |
|---|---|
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Серія підвісних світильників та бра у розкішному кольорі корпусу латунь з скляними білими плафонами









Кур'єром по Києву