|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра на 1 подвійний плафон в чорному корпусі B6634/1 BK+CH V6474
Артикул
V6474
Немає в наявності
495 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
22 |
| Відступ від стіни | 29 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 11,5х1,5 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Колір фурнітури | Хром |
Опис
Світильник у чорному металевому корпусі, оснащений одним подвійним плафоном, діаметром 15 см. Подвійний плафон додає об'єму та глибини, зберігаючи при цьому елегантну простоту. Висота корпусу бра 22 см, а відступ від стіни 29 см. Цоколь Е27. Елегантними акцентами на цій моделі є хромовані деталі фурнітури. Ця серія люстр представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та білий) і у 4-х комплектаціях: на 1, 2, 3 та 5 плафонів та бра. Вони чудово підійдуть для сучасних інтер'єрів та стануть гармонійним доповненням для віталень, спалень або кухонь, додаючи їм елегантності та сучасного шарму.

Кур'єром по Києву