|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра у хромованому корпусі із кришталевим плафоном 2229/1B CH V6483
Артикул
V6483
В наявності
595 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Хром |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 11х2 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Колір кришталю | Прозорий |
Опис
Стіновий світильник (бра) у хромованому металевому корпусі, оснащений вишуканим плафоном, діаметром 13 см. Елегантним акцентом на цій моделі є вбудовані у металевий каркас плафона прозорі камінці, які відбивають світло, створюючи ефект сяйва та додаючи вишуканості загальному вигляду світильника. Висота бра становить 25 см, а відступ від стіни – 15 см. Ця серія люстр представлена у 2-х кольорах корпусу (хром та золотий) і у 3-х комплектаціях: на 1, 2 та 3 плафони. Вони чудово підійдуть для сучасних інтер'єрів та стануть гармонійним доповненням для віталень, спалень або кухонь, додаючи їм елегантності та сучасного шарму.

Кур'єром по Києву