|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра у видовженому чорному корпусі DE 16C/1 V983
Артикул
V983
В наявності
2 876 грн
3 993 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 4 |
|---|---|
| Потужність, Вт | 20 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
16 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 0.6 |
| Розмір упаковки | 73х19х13 см |
Опис
Бра із вбудованими світлодіодами у видовженому чорному корпусі - це оригінальне доповнення до вашого інтерʼєру








Кур'єром по Києву