|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра у видовженому корпусі, на якому розмістились два метелики B 1201-2 V3458
Артикул
V3458
В наявності
3 052 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 17 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
32 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
58 см |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Вага (кг) | 0.8 |
| Розмір упаковки | 42х31х23 см |
Опис
Бра у видовженому корпусі, на якому розмістились два мініатюрних метелики, крильця яких виготовлені з органічного скла (акрилу)


Кур'єром по Києву