|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра в білому кольорі з вимикачем W 088N/1 WT V1766
Артикул
V1766
В наявності
385 грн
480 грн
Замовлення від 5 одиниць
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
13 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
| Відступ від стіни | 22 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 25х15х20 см |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Бра в білому кольорі з вимикачем з трьома варіантами плафонів - білий матовий, графіт або янтар




Кур'єром по Києву