|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра в чорному кольорі корпусу з регулюючими лінійними ріжками WSE 11 BK V3928
Артикул
V3928
В наявності
2 372 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 12 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
10 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Кількість в коробці (шт) | 20 |
| Вага (кг) | 14 |
| Розмір упаковки | 45х25х16 см |
Опис
Унікальна модель бра з регулюючими лінійними ріжками, в яких вмонтований світлодіодний елемент Завдяки поворотному механізму, ріжки можна обертати на 180°, це означає, що світильник забезпечує повний діапазон освітлення на 360°


Кур'єром по Києву