|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра в чорному корпусі на 1 подвійний плафон 51098/1 V1009
Артикул
V1009
В наявності
645 грн
805 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 40 |
|---|---|
| Кількість ламп | 1 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
14 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
19 см |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Розмір плафона | 12х14 см |
| Розмір стельової основи | 11х2 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Колір фурнітури | Хром |
Опис
Бра з відкритим подвійним плафоном (прозорий+матовий) в чорному металевому корпусі з хромовою фурнітурою.







Кур'єром по Києву