|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра в хромі з видовженими підвісами W 101B/4 CH V1650
Артикул
V1650
В наявності
2 376 грн
2 968 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
| Кількість ламп | 3 |
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Розмір упаковки | 40х40х15 см |
Опис
Настінне бра в хромованому корпусі з видовженими підвісами, на яких розміщено безліч кришталиків




Кур'єром по Києву