|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра в латунному каркасі та з янтарними пластинами H 69A/1W AB+AM V2103
Артикул
V2103
В наявності
1 643 грн
2 052 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 18 |
|---|---|
| Кількість ламп | 1 |
|
Цоколь
|
G9 |
| Потужність, Вт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
10 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
17 см |
| Відступ від стіни | 21 см |
| Розмір плафона | 17х15 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
Опис
! Лампочка в комплекті




Кур'єром по Києву