|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра в срібному кольорі з білими пластинами YG 28 CH-WT V1527
Артикул
V1527
В наявності
2 036 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Білий матовий |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Розмір упаковки | 45х30х30 см |
Опис
Серія світильників в золотистому або срібному кольорі корпусу з каскадними пластинами білого скла.

Кур'єром по Києву