|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра в стилі Лофт у білому каркасі 8175/1 (12056/1W) V3030
Артикул
V3030
В наявності
915 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Янтарний |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Тип | А |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Бра для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Рекомендуємо бра для створення додаткових джерел оствітлення простосторих кімнат, або локальних зон. Модель є в двох кольорах корпусу - білий або чорний, та в двох кольорах плафону - янтар або графіт.

Кур'єром по Києву