|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра в стилі loft у чорному каркасі 12055 V2149
Артикул
V2149
Немає в наявності
1 015 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Відступ від стіни | 22 см |
| Розмір плафона | 20х12 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Тип | B |
| Тип приміщення | у вітальню |

Кур'єром по Києву