|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра з білим абажуром та прозорим кришталем S 609/1 N CH V994
Артикул
V994
В наявності
1 785 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E14 |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
19 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Відступ від стіни | 30 см |
| Розмір плафона | 15х19 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Колір кришталю | Прозорий |
Опис
Модель бра виконана у металевому корпусі кольору хром з елементами прозорого кришталю та білим тканинним абажуром. Довжина бра - 30 см, ширина - 19 см, відступ від стіни - 30 см.

Кур'єром по Києву