|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра з вимикачем в стилі LOFT 8990/1W V2424
Артикул
V2424
В наявності
515 грн
Замовлення від 5 одиниць
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Бронзовий |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
19 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Відступ від стіни | 21 см |
| Розмір плафона | 19х18 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |

Кур'єром по Києву