|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Чорний підвіс в стилі Лофт 12512/1 V1970
Артикул
V1970
В наявності
495 грн
618 грн
Замовлення від 5 одиниць
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 19 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
17 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Розмір упаковки | 25х20х20 см |
Опис
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Рекомендуємо підвіс для створення додаткових джерел оствітлення простосторих кімнат, або локальних зон.




Кур'єром по Києву