|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Cучасний підсвічник в золотому корпусі з подвійними плафонами AT 24 V2972
Артикул
V2972
В наявності
6 328 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 6.3 |
| Розмір упаковки | 60х34х32 см |
Опис
Розкішний сучасний підсвічник в золотому кольорі корпусу з плафонами з подвійного скла: прозоре та біле матове Висота світильника регулюється завдяки ланцюжку. Модель може бути підвісною (для високих стель) або стельовою

Кур'єром по Києву