|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Cвітильник LED з прозорим акриловим розсіювачем 2234 Q V1916
Артикул
V1916
В наявності
855 грн
1 068 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 5 |
|---|---|
| Потужність, Вт | 42 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
5 см |
| Діаметр | 20см |
| Розмір монтажної планки | 20 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 22х22х7 см |
| Форма | Квадрат |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Світлодіодний світильник в білому кольорі з прозорим акрилом та бульбашками Доступно у чотирьох розмірах : 20, 25, 30 і 35 см







Кур'єром по Києву