|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Cвітильник в корпусі метал кольору хром з подвійним плафоном 1718/6 CH+CL V3930
Артикул
V3930
В наявності
3 005 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
23 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 57х43х19 см |
Опис
Сучасний стельовий світильник в корпусі метал кольору хром з подвійним плафоном : скляний прозорий та металевий сіткою

Кур'єром по Києву