|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Дивовижний світильник із прозорим плафоном та кришталем SG 3/1 V2061
Артикул
V2061
В наявності
1 636 грн
2 405 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 3 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
| Максимальна висота | 175 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 15х15 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 48х23х20 см |
Опис
Світильник з плафоном у формі келиха з кришталевим камінням всередині







Кур'єром по Києву