|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Дизайнерська люстра з білим натуральним пір'ям в золотому корпусі As 139-500 WT V1054
Артикул
V1054
Немає в наявності
5 425 грн
6 780 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 5 |
| Розмір упаковки | 55х55х44 см |
Опис
Дизайнерська люстра з білим натуральним пір'ям в золотому металевому корпусі на 3 лампочки. Висота люстри регулюється, мінімальна висота до 60 см, а максимальна - 90 см. Діаметр абажура з натурального пір’я - 50 см.










Кур'єром по Києву