|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Дизайнерська стельова люстра із відкритим плафоном ZL 1477/10 V2163
Артикул
V2163
В наявності
6 581 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір плафона | 17 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Тип кріплення | Стельова основа |
| Розмір упаковки | 95х57х20 |
Опис
Лампочка під цоколь GU10 - у комплекті

Кур'єром по Києву