|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Дизайнерське бра в чорному кольорі з кришталевими пластинами MB 2008 B V3635
Артикул
V3635
В наявності
2 066 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
18 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
23 см |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 31,6х29х22 см |
Опис
Розкішна серія люстр + бра в чорному кольорі корпусу з криштелевими видовженими камінчиками

Кур'єром по Києву