|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Дизайнерський латунний підвіс подвійний круг з гнучкою LED стрічкою Mj 60/2 V1122
Артикул
V1122
В наявності
5 565 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 28 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Розмір упаковки | 55х31х31 см |
Опис
Даний підвіс складається з круглого подвійного корпусу, в якому поєднуються латунні металеві вставки та світлодіодна кругла гнучка стрічка. Завдяки свому дизайну ця модель може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоу-румах. Дана модель представлена у корпусі двох кілець діаметром 25 см, загальною висотою корпусу 50 см.


Кур'єром по Києву