|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Дизайнерський настінний світильник з подвійним плафоном ZL 1427 V2459
Артикул
V2459
В наявності
1 585 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з янтарним |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
35 см |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |

Кур'єром по Києву