|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Дизайнерський світильник з унікальним дворівневим каркасом AP 052/9 WT V3802
Артикул
V3802
В наявності
8 096 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 9 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
95 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
95 см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 76 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 7 |
| Розмір упаковки | 95х95х25 см |

Кур'єром по Києву