|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Елегантна люстра, без зайвих деталей DE 5C V4026
Артикул
V4026
В наявності
20 385 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 12 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Діаметр | 60см |
| Максимальна висота | 45 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 9.5 |
| Розмір упаковки | 84х84х18 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Бажаєте привернути увагу до вашого інтерʼру? - Тоді ця люстра саме для вас

Кур'єром по Києву