|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Елегантна люстра на 6 або 12 ламп з скляними плафонами H 9860 V2945
Артикул
V2945
В наявності
4 382 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 12 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір плафона | 7х8 см |
| Розмір монтажної планки | 10х12 см |
| Тип кріплення | Гачок |
| Тип | B |
Опис
Елегантна люстра на 6 або 12 світлодіодних ламп з скляними плафонами. В комплекті лампи по 2 Вт Люстру на 12 плафонів рекомендуємо на площу 20-25 м кВ. Люстра на 6 ламп рекомендуємо на площу до 10-12 м кВ.

Кур'єром по Києву