|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Флористичний настінний світильник у чорному корпусі W 686/9 BK V3970
Артикул
V3970
В наявності
2 025 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 9 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
35 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
32 см |
| Відступ від стіни | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 36х36х30 см |
Опис
Модель доступна в трьох кольорах корпусу: - білий - чорний - золотий З плафонами кольору графіт, білі матові або прозорі


Кур'єром по Києву