|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Геометричний LED світильник в корпусі coffee 2400/1S CF V1899
Артикул
V1899
В наявності
675 грн
730 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 18 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Coffee |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
22 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 23x23x12 см |






Кур'єром по Києву