|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра каскадна Differentos D44 10L V2174
Артикул
V2174
Немає в наявності
15 235 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 10 |
|---|---|
| Потужність, Вт | 50 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
44 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
44 см |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 30 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип | А |







Кур'єром по Києву