|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Люстра каскадна Lumina D85 23W 4000К V368
Артикул
V368
Немає в наявності
8 817 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 23 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 50х4 см |
| Розмір монтажної планки | 32 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Каскадний світильник - у чорному металевому корпусі на 7 підвісних трубок із вбудованими світлодіодами (нейтральне денне світло 4000К). Загальний діаметр світильника 85 см. Потужність 23 Вт.


Кур'єром по Києву