|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Каскадна стельова люстра на 36 плафонів в білому кольорі H 686/36 C WT V3342
Артикул
V3342
В наявності
6 075 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 36 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | C |
| Вага (кг) | 4 |
| Розмір упаковки | 50х40х37 см |
Опис
Стельова каскадна листова люстра, що представлена в трьох розмірах та трьох кольорах корпусу Модель в білому/чорному/золотистому кольорі корпусу доступна з скляним прозорим, білим матовим плафоном та плафоном кольору графіт на 27/36 або 45 ламп


Кур'єром по Києву