|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Каскадний світильник зі спадаючими золотими монетками 9635 V2182
Артикул
V2182
В наявності
11 995 грн
14 993 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
| Кількість ламп | 12 |
| Потужність, Вт | 61 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 35 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип | B |





Кур'єром по Києву