|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Класична хромова люстра з круглими абажурами AT 30/8 V2971
Артикул
V2971
В наявності
7 153 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Кремовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
| Максимальна висота | 95 см |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Класична люстра на 8 абажурів виконана в металевому корпусі кольору хром із кришталевими вставками. Діаметр люстри 85 см, висота регулюється від 70 до 95 см. Ця модель представлена у двох варіантах абажурів: квадратні та круглі.

Кур'єром по Києву