|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Класична люстра на 6 ламп із кришталевими підвісами AT 23/6 V686
Артикул
V686
В наявності
4 985 грн
7 330 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
| Кількість ламп | 6 |
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Розмір плафона | 10х13 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Класична люстра на 6 ламп із кришталевими підвісами діаметром 60 см







Кур'єром по Києву