|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Класична люстра-підсвічник на 3 лампи у сатиновому корпусі Ø 40 см 6028/3 V5954
Артикул
V5954
Немає в наявності
1 705 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Сатин |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
35 |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Розмір стельової основи | 10х7 см |
| Тип кріплення | Гачок |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Форма | Коло |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Вишукана та витончена класична люстра-підсвічник у благородному сатиновому відтінку додає інтер’єру нотку розкоші й тепла. Металевий корпус гармонійно поєднано з прозорими кришталевими підвісами, що м’яко переломлюють світло, створюючи мерехтливу атмосферу в кімнаті. На основі кожного підсвічника — декоративний скляний елемент у формі квітки (може не використовуватись), оздоблений кришталевими підвісками, які надають люстрі особливої делікатності. Серія представлена у варіантах: — на 3 лампи (Ø 40 см) — на 5 ламп (Ø 50 см) — на 6 ламп (Ø 60 см) — на 8 ламп (Ø 70 см) — а також бра на 1 лампу Модель оснащена цоколем E14, що дозволяє використовувати лампи різної потужності та температури світла. Висоту люстри можна регулювати за допомогою ланцюжка, адаптуючи її під висоту стелі. Ця модель чудово доповнить класичні або неокласичні інтер’єри, буде доречною у вітальнях, спальнях, їдальнях або холах, де цінується витонченість і м’яке, тепле світло.

Кур'єром по Києву