|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Класична підвісна люстра з янтарними плафонами ZL 1570 V2596
Артикул
V2596
В наявності
3 739 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 5 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Максимальна висота | 135 см |
| Мінімальна висота | 66 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Стельова основа |
| Тип | А |
| Тип приміщення | у вітальню |

Кур'єром по Києву