|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Креативний підвісний світильник SE 05-100 V4131
Артикул
V4131
В наявності
4 688 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 2 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
36 см |
| Максимальна висота | 175 см |
| Мінімальна висота | 39 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 0.9 |
| Розмір упаковки | 31х31х11 см |
Опис
Креативний підвісний світильник у вигляді скляного диску з золотистим покритяям та ремінцем з еко-шкіри


Кур'єром по Києву